Kotoučový stroj osvědčené společnosti „Strojní čištění Praha“ vyčistí z koberce vše

2036 0
Praha 10 koberce, čištění

Praha 10 koberce, čištění

strojové čištění kobercůJsme úklidová firma s více než dvacetiletou praxí. Proto máme už svoje zavedené technologie, které jsme si ozkoušeli a víme, že fungují. Přesto stále zlepšujeme svoje metody, protože oblast úklidu nabízí nové technologie. Proto obměňujeme strojový park tak, abychom mohli svým zákazníkům nabídnout vždy ten nejlepší výkon. Název naší společnosti zní A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 10 koberce, čištění. Servis nabízíme opravdu široký. Od čištění koberců a podlah přes mytí oken a výloh až po odstraňování plísní a odstraňování graffiti. Což ještě naši škálu služeb zcela nevystihuje. Na tomto místě bychom vám ale chtěli objasnit jen jednu část z naší působnosti, a to je čištění koberců. Praha 10

Nedávno jsme řešili například čištění koberce, který byl dost výrazně zaneřáděný. Protože tyto zákazníky sousedi vytopili a voda s sebou vzala také barvu ze stropu. Ten měli klienti natřený na oranžovo, takže barva prokapala až na koberec a tam způsobila velkou oranžovou skvrnu. Koberec měli světle šedý, takže to bylo opravdu jako pěst na oko. čištění koberců v hotelu

Jen takový pokus…

Paní, když nám volala, tak říkala, že je to jen takový pokus. Před tím, než koberec prostě vyhodí do sběrného dvora. Že jí to poradila sestra, která jí dala naše telefonní číslo. Protože jsme čistili koberce před několika měsíci a byla moc spokojená. My jsme jí přesvědčili, že to pro nás není vůbec problém, že si s tím náš team odborníků poradí. Skládá se totiž ze samých profesionálů, kteří jsou proškoleni na jednotlivé druhy různých problémů, poškození nebo pošpinění koberců. Taková velká skvrna, jakou měli tito klienti by opravdu nějakým ručním čištěním dolů nešla sundat. Ale strojové čištění to zvládne bez problému.

hloubkové čištění kobercůNaše firma používá výhradně kotoučový stroj, protože ten je v současnosti nejmodernější. A nalezli jsme v něm tu perfektní kombinaci dokonalé účinnosti a stoprocentní šetrnosti. Konkrétně tato metoda spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení. V podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce. Tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Ne všem firmám bohužel záleží na tom, aby zákazníkovi předvedli vždy ten nejlepší výsledek.

Metoda kotoučového stroje…

Některé firmy například stále nabízí zastaralou extrakční metodu, která je také neúčinná. Je to z toho důvodu, protože extrakční metoda nedokáže chemii zapracovat až do samé struktury koberce, proto není vyčištění důkladné. Naše metoda kotoučového stroje je však schopna pracovat až v samé struktuře koberce. Tam pečlivě vpracuje kosmetiku a dokáže tak kromě všech nečistot zlikvidovat i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc náš výkonný vysavač v závěrečné operaci celý koberec výrazně provzdušní a příjemně tak oživí celkový vzhled. Koberec je pak hebký i na dotek, takže to bude, jako byste si pořídili nový koberec.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *