I koberce lze udržet permanentně čisté. Chce to jen znát správnou metodu čištění. Tepování sedaček Pardubice

1465 0
Koberce čištění

Máme doma skoro všude koberce a už začaly být opravdu hodně špinavé a celkově nepěkné. A bylo potřeba s tím něco udělat. Nechtěli jsme se do toho pouštět sami, protože ty koberce byli docela drahé a nechtěli jsme je nijak poškodit. Naši známí si snažili svoje koberce vyčistit pomocí obyčejných prostředků s pomocí kartáče a dopadlo to tak, že je museli nakonec vyhodit a koupit nové. Takže jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Koberce čištění

doma bez alergenů     koberce a alergici     permanentní čistota

Ale i v tomto případě jsme museli řešit jeden háček…

Ale i v tomto případě jsme museli řešit jeden háček. Naše děti jsou alergické na všechno možné. Takže jsme potřebovali takový druh čištění, kde používají takovou kosmetiku, která je vhodná i pro alergiky. Takže jsme si sedli k internetu a hledali takovou firmu, která by splňovala naše požadavky. A našli jsme úklidovou firmu Koberce čištění. Ale než jsem je kontaktoval, ověřil jsem si jejich reference na internetu. Pro jistotu. Přece jen, když už jsem do toho měl investovat, chtěl jsem mít maximální jistotu, že to nebudou vyhozené peníze. Ale na internetu jsem na ně našel samou chválu, takže už jsem ztratil všechny důvody, proč bych se neobrátil právě na ně. Zavolal jsem jim a domluvil s nimi termín čištění, kalkulaci a všechny tady ty ostatní věci.

jak si ušetřit práci  čistý domov  koberec a děti

V domluvený den přijeli a pustili se do práce…

V domluvený den přijeli a pustili se do práce. Po poměrně krátkém čase mi řekli, že už mají hotovo, čemuž jsem se docela divil. Bál jsem se, jestli práci neodflákli, ale vůbec ne. Je opravdu neuvěřitelné, co ten jejich stroj dokázal. Čištění neprováděli extrakční metodou, ale strojovou metodou kotoučového čištění a ten stroj dokáže opravdu úplné zázraky. Koberce byly krásně vyčištěné a skutečně vypadaly jako nové. Navíc říkali, že po použití jejich chemikálií se špína už nebude tolik usazovat. A měli pravdu, protože když teď něco naší malé spadne na zem, tak to manželka vydrhne bez větších problémů. Díky tomu už s koberci nemá tolik práce a náš byt vypadá pořád dobře.

A bylo to naprosto bezpečné, naše děti nekýchaly, neměly nateklé oči a ani nic podobného. Takže nám tím odpadla jedna nepříjemná starost navíc. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci. A i jejich ceny byly přijatelné, alespoň pro mě, když vezmu v potaz, jak vynikající práci odvádějí, takže já jsem maximálně spokojený. Zaměstnanci z A SERVISU LIPKA, s.r.o. byli opravdu milí a vstřícní, takže disponují vším, co bych od kvalitní společnosti čekal.  Dobré vystupovaní, kvalitní služby, dostupné ceny, to je snad sed každého zákazníka. Minimálně náš ano. Navíc jsou dostupní po celé České republice, takže se nemusíte bát, že pokud jste z menšího města, že by za vámi nepřijeli. Koberce čištění

podařilo se vám něco vylítzvířata a dětišťastný a krásný domov

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *