Kvalitní metoda mytí podlah. Strojové čištění, voskování linolea, impregnace dlažby Ostrava

244 0
Impregnace, mytí podlah

Spousta lidí…

Spousta lidí se mylně domnívá, že když si lidé pořídí podlahy, není s nimi ve srovnání s koberci žádná práce. Ale není tomu tak, i o ni je třeba řádně pečovat, i když to zahrnuje o něco méně práce než udržování koberců. Je potřeba dodržovat určité zásady. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli. Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie. Naposledy jsme navštívili velkou prodejnu s osvětlením, kde potřebovali pomoci s vyčištěním podlahy. Nevypadla už nejlépe a jejich úklidový tým si s tím nevěděl rady, a to se dle vedoucího pobočky opravdu hodně snažili. A není se čemu divit, protože oni právě nedisponují těmi prostředky, které jsou na to třeba.

 

V naší firmě…

V naší firmě k hloubkovému čištění podlah používáme zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

 

Na podlahu…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Za všechny tyto věci byli moc rádi i zaměstnanci prodejny, kde jsme podlahu čistili. Podlahu se naši firmě Impregnace, mytí podlah,  povedlo vyčistit bez problému a nanesli jsme i vosk, dík kterému jejich podlaha vydrží čistá dlouho. Navíc díky protiskluzovému efektu nehrozí častá uklouznutí. Což je v takovém prostředí určitě hodí, zvlášť když vybalujete drahé velké skleněné lustry a tak podobně. Zaměstnanci této pobočky se stali našimi pravidelnými zákazníky a my jsme za to samozřejmě velice rádi. Není lepší vizitkou než spokojený zákazník. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *