Odstraňování plísně na stěnách bytů

1301 0
Jak vyčistit plísně

Protože plísně jsou opravdu problematickou záležitostí, nabízíme její odstraňování v naší firmě a vyřešíme Jak vyčistit plísně . Našimi posledními zákazníky byli manželé, jejich nájemníci měli problémy s plísní. Tak jsme tam přijeli a tento problém vyřešili za ně. Protože je jasné, že s plísní se člověk bez profesionálních přípravků a jistých postupů prostě nezbavíte. Plíseň jsme bez problémů odstranili a majitele bytu byli tak nadšení, že si náš protiplísňový nátěr nechali dát i do svého domu.

Ani oni, ani jejich nájemníci totiž netušili, že stačí opravdu málo k tomu, aby se plíseň na vašich zdech udělala. Bohužel k vytvoření plísně stačí mnohem méně, než si většina lidí uvědomuje. Například při dvacetiminutovém sprchování se do ovzduší dostane až 200 g vody, pocením a dýcháním uvolníme během jediného dne do vzduchu až 300 g vody a například čtyřčlenná rodina vyprodukuje více než deset litrů vodní páry denně.

Další…

Další věc, kterou by lidé měli vědět, že není dobré nevětrat. Vypařená voda se pak totiž začne srážet a vytvářet podmínky pro plísně. Vlhký teplý vzduch v domácnosti se musí pokud možno všechen vyměnit za chladný „suchý“ vzduch obsahující málo vlhkosti. Touto výměnou vzduchu dosáhneme i odvodu škodlivin obsažených v původním vlhkém teplém vzduchu. Před větráním mají v sobě naakumulované teplo zdi a zařizovací předměty v domácnosti.

Rychlým větráním se nestačí naakumulované teplo ze zdí a zařizovacích předmětů podstatným způsobem odčerpat. Laicky řečeno, když si otevřete dvě okna na tři minuty a myslíte si, že máte vyvětráno, tak tomu tak není. Ale bohužel, mnohdy ani větrání nemusí přinášet kýžené výsledky a plíseň se může vytvořit i tak. Takže je pochopitelně lepší si zajistit účinnou prevenci. Plíseň se také může vyskytovat na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější.

Takže…

Takže když uvidíte, že se na jakékoli části vašeho domu tvoří plíseň. Je potřeba ji nejen odstranit na daném místě. Ale zajistit si i prevenci ideálně v celém domě. Protože už víte, že se plíseň na vašem domě může tvořit. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním. Který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.Takže pokud máte problémy s plísní, neváhejte se na nás obrátit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *