Červená je krásná barva, ale fleky této barvy podlaze nesluší

267 0
Mytí podlah

Spousta…

Spousta lidí se mylně domnívá, že když si lidé pořídí podlahy, není s nimi ve srovnání s koberci žádná práce. Ale není tomu tak, i o ni je třeba řádně pečovat, i když to zahrnuje o něco méně práce než udržování koberců. Je potřeba dodržovat určité zásady. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli. Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. Nám se doma na zem vylilo červené víno a to byla pro ně už poslední kapka. Naše podlaha byla už tak v horším stavu, protože máme malé děti, kterým neustále něco padá. A rozlité víno pro mě bylo poslední kapkou, protože i tak pořád bylo v záhybech podlahy vidět. A tak jsem kontaktovala úklidovou firmu  Mytí podlah , o které bych se ráda zmínila.

 

Tato…

Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá zásaditou chemii. V některých případech používá kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme.

 

Tímto…

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dává převážně pololesklý vosk, se kterým jsem opravdu moc spokojená. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. Všechny tyto faktory jsem velice ocenila, a proto se od té doby na tuto firmu obracím pravidelně. Je to skutečně vynikající firma, kterou všem mohu jedině doporučit. Je sice trochu dražší, ale z hlediska poměr cena výkon je to ta nejlepší volba. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *