Myslíte si, že koberec je na vyhození? Tak si objednejte firmu, která nabízí kotoučové čištění

83 0
Koberce Praha 9, čištění

Jednou…

Jednou odpoledne o víkendu jsme si pozvali na návštěvu známé. Bylo to po tom, co jsme se vrátili z našich cest po Jižní Americe a protože jsou naši kamarádi milovníci kávy, naším plánem bylo, že si na návštěvě dáme společně kávu, kterou jsme si odtam přivezli. Všechno probíhalo v pořádku, dokud jsem nechtěla skočit do kuchyně pro cukr a zavadila jsem o roh stolu a tím jsem shodila jednu kávu na zem. Na náš krásný světle modrý koberec! Myslela jsem, že se mi to snad jen zdá. Káva z Jižní Ameriky se vyznačuje tím, že je tmavší. V šálku se mi to tak nezdálo, ale na tom koberci jsem to viděla hned. Hned jsem popadla z komory všechny čisticí prostředky, které tam máme a dala se do čištění. Po chvíli mého snažení náš koberec už nebyl světle modrý, ale hnědý. A čím vím jsem se snažila, tím se skrvna zvětšovala. Nakonec jsem to vzdala a řekla, že přestěhujeme nábytek, abych flek schovala. Nicméně známí, kteří u nás byli na návštěvě mi doporučili, abych se podívala na internetové stránky úklidové společnosti Koberce Praha 9, čištění , jestli náhodou nenabízejí čištění koberců, že už o této úklidové firmě slyšeli.

 

A tak…

A tak jsem koukla a viděla, že nabízí! Kromě čištění koberců teda nabízí i mytí podlah, mytí oken, odstraňování plísní a graffiti, čištění oken ve výškách. Nicméně pro mě nejdůležitější bylo to čištění koberců, měli zde napsáno, že čištění provádí strojovou kotoučovou metodou, což jsem ale nevěděla co je, ale hlavně jsem chtěla mít čistý koberec. Hned jsem je kontaktovala a ještě ten den se mi ozvali zpátky a to dokonce hned s návrhem termínu za dva dny a s předběžným naceněním. Cena se mi zdála poměrně přijatelná, tak jsem doufala, že mi za tu cenu koberec krásně vyčistí. A vyčistili. Hned po příchodu a podívání se na naši skvrnu dali čisticí přípravek po celé ploše koberce a nechali ho působit. Ještě jsem se ptala, co je to ta kotoučová strojová metoda. Bylo mi vysvětleno, že to je metoda, kdy čištění je prováděno silným kotoučovým strojem se silným kartáčem. Jezdí se s ním po koberci tak dlouho a opakuje se to tak dlouho, dokud není koberec čistý.

 

Což…

Což je prý rozdíl oproti extrakční metodě, kdy většinou nedojde k úplnému vyčištění a nějaké fleky na koberci zůstanou. Po celém čištění ještě z koberce výkonným vysavačem vysáli všechnu pěnu a koberec byl jako nový. Vypadal opravdu nádherně, z práce jsem byla nadšená. Mimo to se mi i moc líbilo, že byli pracovníci A SERVIS LIPKA, s. r. o. velmi ochotní a vstřícní a odpovídali na všechny moje zvídavé otázky. A také jsem ocenila i to, jak moc si na práci dali záležet, i když náš obývák pro ně určitě nebyl ta největší zakázka, kterou kdy dostali – prostě rozdíl mezi velkou a malou zakázkou nedělají, odvedená práce je pečlivá a profesionální. Určitě A SERVIS doporučuji všem, kteří by si chtěli nechat vyčistit koberec, jsou to profesionálové, kteří dokáží vyčistit opravdu všechno, zejména i proto, že disponující špičkovou technickou a těmi nejlepšími čisticími prostředky. Já sama se na A SERVIS v budoucnu určitě ještě obrátím.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *